Laser promo – reklama laserowa, to efektywny i przyciągający uwagę sposób wyświetlania reklam promieniem lasera. Możliwe jest odtwarzanie wielu różnych sekwencji o różnych godzinach, w różnych dniach, a nawet miesiącach. Jest to idealna i nowoczesna forma zareklamowania produktu lub pokazania logo firmy w celu utrwalenia go w pamięcie przechodnia – potencjalnego klienta.

CHCESZ, ABY TO WŁAŚNIE TWOJA REKLAMA PRZYCIĄGAŁA UWAGĘ? POLECAMY NOWOŚĆ – INTERAKTYWNE FORMY REKLAMY!

Na potrzeby indywidualnych projektów przygotowujemy dedykowane rozwiązania laserowe. Zapraszamy również na www.lasery.info

Rozwiązanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania stałych reklam lub reklama ma być krótkotrwała. Jest to tonowa i efektywna forma reklamy. Sposób zwrócenia uwagi odbiorców i tym samym potencjalnych klientów.

Laserowe projekcje reklam na budynkach lub dowolnie wybranym obiekcie – to doskonałe narzędzie do prezentacji firmy, uświetniania wydarzeń, rocznic czy specjalnych ofert cenowych. Rozwiązanie to sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania stałych reklam lub reklama ma być krótkotrwała. Jest to nowa i efektowna forma reklamy. Świetny sposób na zwrócenie uwagi przechodniów i tym samym potencjalnych klientów. Na potrzebę stałych reklam laserowych opracowaliśmy systemy laserowe wyposażone w zegar czasu rzeczywistego.

Na potrzebę stałych reklam laserowych opracowaliśmy systemy laserowe wyposażone w zegar czasu rzeczywistego.