Telebimy i Projektory Wielkoformatowe

Projektory Wielkoformatowe

W naszej ofercie posiadamy profesjonalne projektory, które pozwolą wyświetlić obraz do 600” moc świecenia sięga 32 000 ANSI.

Jako pierwsi i jak dotąd jedyni w Polsce wybudowaliśmy konstrukcję Video długości 25 metrów, która w dużo bardziej efektowny sposób zastąpiła oświetlenie sceniczne. Moc projektorów pozwoliła uzyskać efekt stroboskopu od odbitego na konstrukcji Video ekranu.

Telebimy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne ekrany Video Led do prezentacji wewnętrznych i zewnętrznych. Dysponujemy ekranami o rozdzielczości realnej 6mm, co gwarantuje czytelny obraz już od 2 metrów. Ekrany można konfigurować  w różnych proporcjach i wielkościach, są one oczywiście w pełni mobilne. Oferowane przez nas telebimy o rozdzielczościach 6 i 10 mm wykonane są w technologii SMD. Dzięki temu rozwiązaniu osiągają wysokie parametry kontrastu co gwarantuje doskonałą widoczność nawet w mocno nasłonecznione dni.

Są uroczystości oraz wydarzenia które wymagają 100 % niezawodności, ekran na którym jest prowadzona transmisja przemówienia prezydenta państwa nie może zawieść.
Dla tego właśnie nam powierzono transmisję Video na ekranach pod czas uroczystości pogrzebowych Pani Wisławy Szymborskiej po czas których panował dwudziestostopniowy mróz.