Pokazy laserowe to obecnie niemal nieodłączny składnik wszystkich prestiżowych eventów. W połączeniu z muzyką dają niesamowite efekty.

Opracowaliśmy technologię zapewniającą pełną współpracę laserów z wszystkimi mediami. Nasz system współpracuje ze standardowymi sygnałami DMX, Artnet, MIDI, Audio, Video, SMPT, które mogą być przesyłane przewodowo i bezprzewodowo. Dzięki naszej technologii światło, muzyka, projekcje video, woda, pirotechnika oraz lasery – wszystko to tworzy jeden zsynchronizowany i niezapomniany spektakl laserowo – multimedialny!

Projekcja multimedialna na ekranie wodnym u naszych przyjaciół na Słowacji.

POKAZ PRZESTRZENNY (TZW. BEAM SHOW) to widowisko laserowe polegające na tworzeniu przez promień lasera płaszczyzn i figur 3D w przestrzeni przy udziale czynnika rozpraszającego światło. Można go wykorzystać właściwie podczas każdej, zarówno małej jak i dużej imprezy.

MULTI LASER SHOWto dedykowany pokaz laserowy zsynchronizowany z multimediami. Opracowaliśmy technologię umożliwiającą współpracę laserów ze światłem, dźwiękiem, projekcjami video, wodą oraz pirotechniką.

Wielokolorowe płaszczyzny , trójwymiarowe figury, tunele, beamy tworzone przez światło, zawieszone na mgle w powietrzu, przenoszą widza w inny świat.

MAYDAY Poland, kultowa impreza w katowickim Spodku! Techno, instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwalają prawdziwą eksplozję w naszych umysłach! LASER BEAMto szeroki promień lasera o średnicy ok. 50 mm zogniskowany za pomocą specjalnej optyki. Jest on bardzo dobrze widoczny nawet z kilku kilometrów, a co za tym idzie bardzo efektowny.