Mediam EVENT

Już od ponad 15 lat jesteśmy z Wami.


Przez wszystkie te lata zawsze stawialiśmy na jakość naszych usług i ich innowacyjność, czego owocem są przyznane nam międzynarodowe nagrody i uczestnictwo w prestiżowych imprezach nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Nasze zaangażowanie oraz chęć tworzenia show na najwyższym światowym poziomie decyduje o tym, że to właśnie nam powierza się oprawę imprez takich jak Wielka Parada Smoków w Krakowie, Orange Warsaw Festival, Mayday, scenografie laserowe dla TVN i Energylandii.

Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji imprez zarówno plenerowych, organizowanych na szeroką
skalę, jak również tych kameralnych, dla wąskiego, bardzo wymagającego grona odbiorców.

Mediam Event to tylko jeden z działów naszej firmy.
Mediam Academy, Mediam Trade, Mediam Design i Mediam LAB to działy zajmujące się szkoleniami, dystrybucją, projektowaniem oraz wdrażaniem najnowszych urządzeń i technologii multimedialnych w świecie rozrywki. Nasze autorskie rozwiązania dla kin 7D, planetariów, oświetlenia efektowego, multimediów i efektów specjalnych, zdobywają coraz większe uznanie i zainteresowanie, można je zobaczyć między innymi w Centrum Nauki Kopernik, Kopalni Soli w Wieliczce i największym w Polsce parku rozrywki Energylandia w Zatorze.

Nadal powiększamy nasz arsenał multimedialny, obecnie jesteśmy jedną z niewielu firm rentalowych,
która może pochwalić się ofertą wynajmu ekranów LED o powierzchni ponad 1000m2, z czego prawie
500m2 w jednej rozdzielczości.

Stałe poszukiwanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań pozwoliło nam jako jednym z pierwszych na rynku światowym wdrożyć mapping laserowy, projekcje sferyczne i interaktywne widowiska.
Otrzymane za naszą pracę rekomendacje, podziękowania, wyróżnienia i międzynarodowe nagrody przekonują nas, że nadaliśmy odpowiedni kierunek rozwojowi naszej firmy i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Wierzymy, że nasza oferta będzie dla Państwa inspiracją do współpracy, a Państwa projekty i zlecenia będą dla nas wyzwaniami do dalszego rozwoju.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Włodzimierz Duval

Prezes Zarządu




Pliki do pobrania :

Nasza misja

Naszą misją jest realizacja naszych pasji poprzez wdrażanie nowych technologi w sztuce, rozrywce i nauce jak również zapewnienie zysku umożliwiającego rozwój firmy oraz podnoszenie poziomu życia naszych pracowników i partnerów.

  • 2003 Powstaje firma Mediam


    Marzec 2003 – wielki dzień dla naszej małej ekipy – sąd zarejestrował spółkę pod nazwą MEDIAM

  • marzec 2000