Są one wykorzystywane zarówno w trakcie wielkich imprez plenerowych, jak również kameralnych wydarzeń artystycznych lub firmowych. Światło laserowe tworzy efekty świetlne niemożliwe do osiągnięcia żadną inną techniką. Pokazy laserowe są elementem, który zawsze pozostawia niezapomniane wrażenia. Do realizowanych przez nas pokazów laserowych zawsze podchodzimy w sposób niestandardowy i kreatywny. Pozytywne zaskoczenie na twarzach osób obserwujących efekt naszych prac jest dla nas zawsze największym wyróżnieniem i satysfakcją.

W maju 2004 roku zostaliśmy pierwszym polskim członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ILDA (International Laser Display Association) zrzeszającego firmy zajmujące się pokazami laserowymi i wprowadzającego standardy w tej branży, co w połączeniu z gruntownym przeszkoleniem naszych pracowników jest gwarancją najlepszej jakości dostarczanych przez nas urządzeń i usług.

Multi laser show to dedykowany pokaz laserowy zsynchronizowany z multimediami.

Opracowaliśmy technologię zapewniającą pełną współpracę laserów z wszystkimi mediami. Nasz system współpracuje ze standardowymi sygnałami DMX, Artnet, MIDI, Audio, Video, SMPT, które mogą być przesyłane przewodowo i bezprzewodowo. Dzięki naszej technologii światło, muzyka, projekcje video, woda, pirotechnika oraz lasery – wszystko to tworzy jeden zsynchronizowany i niezapomniany spektakl laserowo – multimedialny! System świetnie się sprawdza do całościowego sterowania wszystkimi multimediami w czasie widowisk plenerowych, pokazów tematycznych i dobrze wyreżyserowanych koncertów.

Animacja laserowa (graphic show) to wyświetlane promieniem lasera sekwencje ruchomych obrazów, które tworzą swego rodzaju film animowany, najczęściej zsynchronizowany z muzyką. Szybka instalacja systemów laserowych, brak koniczności justowania i stosowania zmiennych obiektywów sprawia, że graficzne pokazy laserowe świetnie nadają się jako narzędzie do wyświetlania np. filmów w miejscach i o wymiarach niedostępnych dla projekcji video. Animacja laserowa może być wyświetlana na elewacji budynku, szpalerze drzew, stoku narciarskim lub specjalnych wielkogabarytowych ekranach laserowych. Za animowaną legendę o Smoku Wawelskim Otrzymaliśmy międzynarodową nagrodę ILDA 2015.