HARFA LASEROWA to nowatorski i bardzo widowiskowy laserowy instrument umożliwiający tworzenie muzyki na żywo. Zamienia on promień lasera w wirtualne struny. Dźwięk wydobywa się poprzez zakrywanie promienia lasera dłonią. Można go wykorzystać zarówno w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni. Przy zastosowaniu lasera o dużej mocy promienie będą widoczne z bardzo daleka, tworząc interaktywny pokaz laserowy połączony z muzyką graną na żywo.

GRA LASEROWA ASTEROID

Gra jest oparta na znanej grze komputerowej ASTEROID, w której kierując statkiem kosmicznym za pomocą Joysticka zestrzeliwujemy meteoryty. System zlicza punkty i pokazuje najlepsze wyniki.  Dzięki zastawaniu lasera obraz gry może być wyświetlany w dużym wymiarze, na elewacji budynku, szpalerze drzew, stoku narciarskim lub specjalnych wielkogabarytowych ekranach laserowych.  Asteroid Laser Game to świetna zabawa integracyjna, w której może uczestniczyć jednorazowo do 4 graczy. Istnieje możliwość zmiany wyświetlanych grafik w celu ich dopasowania do wymagań klienta, w stawienia logotypu itp.

MALOWANIE LASEREM

Promień lasera zamiast kredki i pędzla – czemu nie? Kolejny interaktywny system z firmy Modus w naszej ofercie. Za pomocą dedykowanego oprogramowania LaserBrush możemy pisać i malować na różnych powierzchniach za pomocą wskaźnika laserowego.  Świetna i widowiskowa zabawa dla wszystkich.