Hologramy

POKAZY HOLOGRAFICZNE to video projekcja dająca wrażenie istnienia wirtualnych osób i obiektów w przestrzeni 3D.

System projekcji holograficznej tworzony jest przy użyciu odpowiedniej scenografii i zastosowaniu specjalistycznych folii holograficznych. Folia może być płaska lub w kształcie ostrosłupa, co potęguje efekt znajdowania się obiektów w przestrzeni. Dzięki użyciu różnych technologii holograficznych możemy przygotować wielko- i małoformatowy hologram.

Holografia i hologramy to efekty, dzięki którym możemy gołym okiem obserwować wirtualne obiekty i obrazy w trójwymiarze, bez używania do tego żadnych specjalnych okularów czy gogli. Pokazy holograficzne realizuje się przy pomocy specjalnych projektorów, emitujących wiązki laserowe. Światło załamując się w specjalistycznych foliach holograficznych, tworzy trójwymiarowe obrazy. Prezentacje holograficzne przyciągają uwagę, fascynują i zachwycają odbiorców. Pozostawiają niezapomniane wrażenia i są niezwykłą atrakcją podczas wydarzenia. Wymagają jednak zachowania odpowiednich warunków oświetleniowych – zaciemnienia oraz specjalnego projektu sceny. Powierzając pokaz holograficzny profesjonalnej firmie specjalizującej się w reżyserii światła, uzyskają państwo efekt, który spełni najwyższe oczekiwania.

Efekty holograficzne z wykorzystaniem tzw. piramidy stosuje się na ogół w projekcjach małoformatowych. Mogą być one usytuowane w zasadzie w każdym miejscu. Mają duży potencjał marketingowy i często bywają wykorzystywane w celach reklamowych bądź rozrywkowych.

Wielkoformatowe projekcje wymagają już profesjonalnego przygotowania sceny, zaciemnienia i zaprojektowania contentu w 3D. W ten sposób uzyskujemy naprawdę spektakularne efekty wizualne.